Skip to main content

Uitvaart Paul van Hooff komende zaterdag

Op zaterdag 30 augustus 2025 zal de uitvaart van motorrijder, -schrijver en -avonturier Paul van Hooff in Assen plaatsvinden. Van Hooff overleed afgelopen vrijdag onverwacht in zijn woonplaats Nieuwlande. Vrienden, kennissen, fans en alle andere motorrijders die van zijn avonturen genoten, worden opgeroepen mee te rijden met Paul’s laatste rit.

Afscheid

Op zaterdag zal Paul vanaf zijn laatste woonplaats, Camperplaats De Bonenstee in Nieuwlande, in een zijspan naar Assen worden gebracht. Op De Bonenstee kan dit weekend niet overnacht worden, maar is iedereen vanaf 10 uur welkom om samen te komen, waarna rond 11 uur gesproken zal worden door mede-wereldreizigers en vrienden die hem al lang kenden.

Locatie: Camperplaats De Bonenstee, Brugstraat 85A, 7818TP Nieuwlande
Tijd: tussen 10:00 – 13:00 uur

Nieuwlande ligt in Drenthe tussen Hoogeveen en Coevorden, er is een camping dichtbij met diverse mogelijkheden om te overnachten.

Erehaag

Om 13:00 uur zal Paul vanaf daar aan zijn laatste motorrit beginnen, die ongeveer 50 kilometer over binnenwegen zal gaan. Daarbij is enige begeleiding aanwezig. Voor het crematorium in Assen wordt een erehaag gevormd, waar Paul op de motor met zijspan doorheen gereden wordt. Om 15.00 uur is er dan de crematieplechtigheid, die zal in besloten kring plaatsvinden.

Locatie: Rouwcentrum & Crematorium De Boskamp, Boskamp 5, 9405 NN Assen
Tijd: voor 15:00 uur.

Voor geïnteresseerden die niet in de gelegenheid zijn om te komen, volgt er een mogelijkheid om bij te dragen aan de uitvaart en een studiefonds voor Paul’s zoons. Bij de uitvaart zelf kan dat ook via een QR-code.



Nieuwsbrief Signup

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief


Inschrijven