Skip to main content

Prijzen 2024 Royal Enfield Himalayan bekend

Royal Enfield onthulde op Motoverse 2023, het grootste motorfietsfestival van het merk, de prijzen voor zijn Himalayan. De volledig nieuwe Himalayan werd eerder vorige maand op de EICMA 2023 onthuld en zal vanaf maart 2024 in heel Europa verkrijgbaar zijn. De Himalayan zal verkrijgbaar zijn voor een vanaf prijs van €6.999,- in Nederland, € 5.999,- in België* en 5.749,- in Luxemburg*.

De Himalayan is:

  • Geïnspireerd en gevormd door het Himalayagebergte
  • Aangedreven door de Sherpa 450, de eerste vloeistof gekoelde motor van Royal Enfield
  • Verkrijgbaar in 3 verschillende varianten en 5 kleurstellingen

Line-up in 3 varianten

De nieuwe Himalayan wordt gelanceerd met een line-up bestaande uit 3 verschillende varianten – Base, Pass en Summit en een palet van 5 kleuren geïnspireerd door de elementen van het Himalayagebergte – Kaza Brown (Base – Entry variant), Slate serie bestaande uit – Poppy Blue & Himalayan Salt (Pass – Mid variant) en Hanle Black & Kamet White (Summit – Premium variant). De Kamet White heeft Tubeless banden en de Hanle Black is leverbaar met standaard wielen maar ook in een versie met Tubeless banden welke vanaf juli leverbaar wordt.  Alle overige varianten worden vanaf maart 2024 leverbaar.

452cc

De nieuwe Himalayan weet zich moeiteloos aan te passen aan verschillende terreinen, waardoor hij een ideale metgezel is voor zowel doorgewinterde avonturiers als voor rijders die nog niet veel ervaring hebben. Met meer vermogen en koppel levert hij uitstekende prestaties bij lage toerentallen dankzij de eerste vloeistofgekoelde Royal Enfield motor, de nieuwe 452cc Sherpa-motor, met een nieuwe zes versnellingsbak en ride-by-wire.

Accessories

Met een uitgebreid aanbod van meer dan 30 nieuwe “Genuine Motorcycle Accessories” en de baanbrekende TripperDash, ‘s werelds eerste navigatiesysteem met een volledige kaartweergave op een rond scherm, ontwikkeld met het Google Maps-platform, biedt de Himalayan een ongeëvenaarde avontuurlijke rijervaring.

Prijslijst Royal Enfield  Nederland Himalayan 450 MY2024

ModelConsumentenOnvermijd-FiscaleBPMBTW
PrijsbarePrijs21%
 kostenIncl. BTW/BPM 
Himalayan 450     
Kaza Brown6.9993006.6997451.033
Slate Poppy Blue7.1993006.8997721.063
Slate Himalayan Salt7.1993006.8997721.063
Hanle Black7.3993007.0998001.093
Camet White (Tubeless)7.6993007.3998411.138
Hanle Black (Tubeless)7.7993007.4998551.153
Ingangsdatum : 1 januari 2024 – Consumentenprijs rijklaar inclusief BTW, BPM, onvermijdbare kosten en leges
Garantie : 3 jaar en 3 jaar Road Assist indien voldaan aan de garantievoorwaarden

Dealerprijslijst Royal Enfield België Himalayan 450 MY2024

ModelConsumentenAfleverVerkoopBTWAdviesprijs
prijskostenadviesprijs21%Excl.
rijkaar incl. BTW BTW
Himalayan 450     
Kaza Brown6.2492505.9991.0414.958
Slate Himalayan Salt6.3492506.0991.0595.040
Slate Poppy Blue6.3492506.0991.0595.040
Hanle Black6.5492506.2991.0935.206
Camet White (Tubeless)6.7992506.5491.1375.412
Hanle Black (Tubeless)6.8492506.5991.1455.454
Ingangsdatum : 1 Januari 2024
Garantie : 3 jaar en 3 jaar pechverhelping indien voldaan aan de garantie voorwaarden.
Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden.
Door uitgifte van deze prijslijst vervallen alle eerder uitgegeven prijslijsten.

Over Royal Enfield

Royal Enfield is het oudste merk motorfietsen dat nog continu in productie is en maakt al sinds 1901 prachtig vormgegeven motorfietsen. Vanuit de Britse wortels werd in 1955 een fabriek opgericht in Madras, van waaruit Royal Enfield een voortrekkersrol speelde in de groei van het segment van middelgrote tweewielers in India. Royal Enfields zijn aantrekkelijk, ongecompliceerd, toegankelijk en leuk om op te rijden; een voertuig voor verkenning en zelfexpressie. Het is een benadering die het merk Pure Motorcycling noemt.

 Evenementen

Het topgamma van Royal Enfield omvat de Meteor 350 en Super Meteor 650 cruiser, de Interceptor 650 en Continental GT 650 twins, de gloednieuwe Himalayan Adventure Tourer, de Scram 411 ADV Cross-over en de iconische Bullet 350 en Classic 350. Rijders en een gepassioneerde gemeenschap worden aangemoedigd met een overvloed aan evenementen op lokaal, regionaal en internationaal niveau. De meest opvallende zijn Motoverse (voorheen Rider Mania), een jaarlijkse bijeenkomst van duizenden Royal Enfield enthousiastelingen in Goa, en Himalayan Odyssey; een jaarlijkse pelgrimstocht over enkele van de zwaarste terreinen en hoogste bergpassen.

60 landen

Royal Enfield is een divisie van Eicher Motors Limited en opereert via meer dan 2000 winkels in alle grote steden en dorpen in India en via bijna 850 winkels in meer dan 60 landen over de hele wereld. Royal Enfield heeft ook twee technische centra van wereldklasse, in Bruntingthorpe, Verenigd Koninkrijk, en in Chennai, India. De twee ultramoderne productiefaciliteiten van het bedrijf bevinden zich in Oragadam en Vallam.

Share

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief


Inschrijven

Laatste Nieuws