Skip to main content

Suzuki viert jubileum met verhalen van klanten

In 2026 bestaat Suzuki 60 jaar in Nederland. Ter ere van deze feestelijke mijlpaal roept B.V. NIMAG – de Nederlandse Suzuki-importeur – iedereen op om zijn of haar mooiste Suzuki-herinneringen te delen. Van je eerste Suzuki-auto of -motorfiets tot vakanties, avonturen of een boottocht bij zonsopkomst met een Suzuki-buitenboordmotor: alle verhalen zijn welkom.

Suzuki kijkt terug op zes decennia vol rijplezier, vrijheid en bijzondere momenten. Om dit te vieren start B.V. NIMAG de jubileumcampagne Suzuki Stories. Iedereen die ooit in aanraking is gekomen met Suzuki – of dat nu via een auto, de motor of buitenboordmotor was – wordt uitgenodigd om zijn of haar mooiste herinneringen te delen. Denk aan je eerste Suzuki, een onvergetelijke vakantie, een motorrit met vrienden of een rustig moment op het water. 

Een foto zegt meer dan duizend woorden

Suzuki verzamelt foto’s en verhalen waarin het merk een rol speelt. Of het nu gaat om een groot avontuur of een klein, intiem moment: zolang Suzuki deel uitmaakt van de herinnering, is het verhaal welkom. De meest bijzondere inzendingen krijgen een ereplek op suzuki.nl/stories en worden gedeeld met het grote publiek.

Suzuki, serious about fun

Het motto van Suzuki – Serious about fun – staat centraal in deze campagne. Al zestig jaar lang maakt Suzuki deel uit van bijzondere momenten. Die verhalen zijn het waard om verteld en gedeeld te worden.

Iedereen kan meedoen

Meedoen is eenvoudig: ga naar suzuki.nl/stories en upload je foto met het bijbehorende verhaal. Zo wordt het jubileum een eerbetoon aan zestig jaar Suzuki-ervaringen – verteld door de mensen die het merk echt hebben beleefd.

suzuki viert 60 jaar

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief


Inschrijven

Laatste Nieuws