Perceva-Shark groep neemt Holding Trophy over
Patrick François, President-directeur zei: “de toevoeging van BAGSTER, BERING en SEGURA en de samenwerking van de nieuwe teams zal de nieuwe groep in staat stellen, de klanten het grootste en hoogste kwalititeitsaanbod op de markt aan te kunnen bieden en maakt onze groep de Nummer 1 in Frankrijk en nummer 3 van Europa.
SHARK is een internationaal bekende firma, die innovatieve helmen ontwikkelt, die een hoog prestatie- en veiligheidsniveau omvatten. De firma heeft haar eigen geïntegreerde productie in 2 fabrieken, die meer dan 300.000 helmen per jaar produceert en een verkoop van 30 miljoen Euro in 2010 gerealiseerd heeft. SHARK verkoopt haar produkten in meer dan 35 landen en exporteert 60% van haar produkten naar Europa, Azië, Canada, Brazilië, Australië en Zuid-Amerika.
Xavier Lépine, Partner met Perceva Capital, voegt toe: “als investeerder, heeft ontwikkeling bij ons de hoogste prioriteit. De aanvoer van het noodzakelijke kapitaal zal deze beroemde merken een nieuwe opkomst in de markt bieden en mede dankzij de kracht van SHARK International, zijn wij overtuigd van een groeipotentie in zowel Frankrijk als ook in het buitenland”.
Over Trophy:
De Franse firma Holding Trophy werd in 2003 met de toevoeging van de Europese marktleider in Motor- en Scooterbereik, Bering opgericht. Deze ontwikkeling van de groep. alsmede de toevoeging van SEGURA in 2004 en van BAGSTER in 2006, stelde Holding Trophy in staat zich nog verder te ontwikkelen en te groeien.
Vandaag de dag is de groep een grote speler op de markt in uitrustingen voor de tweewielergebruikers (leder- en textielkleding) als ook voor de tweewielers zelf (bagage artikelen en zadels). Sinds de aanvang van de ontwikkelingspolitiek heeft Holding Trophy zich geconcentreerd op het comfort en de veiligheid van de rijder. Alle produkten zijn ontwikkeld, met inachtneming van een zo hoog mogelijk draagcomfort, rond de volgende 3 uitgangspunten:Bescherming tegen ongevallen, Bescherming tegen kou en bescherming tegen water.
De invoering van het eerste BERING Air Bag Systeem in 2011 was de laatste grootste investering met het oogpunt op de alghele veiligheid van de tweewielergebruiker. Dit geeft aan dat Holding Trophy naast bovengenoemde uitgangspunten ook innovatie in een hoog vaandel heeft staan.
Bron: Holding Trophy

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief
Inschrijven