MotorVacatures: 1e/2e monteur & werkplaats/service adviseur

Wie komt het team van MVM Motoren Soesterberg versterken? MVM Motoren, dealer van o.a. Suzuki en Kawasaki, MVM Verhuur en het V-Strom Center, zijn drie dynamische ondernemingen onder één dak. In de twee decennia van ons bestaan hebben wij met onze degelijke service en brede assortiment een uitstekende reputatie opgebouwd. Om onze voortdurende groei in goede banen te leiden willen wij ons team versterken met twee enthousiaste full time medewerkers. Zo zoeken wij een 

ERVAREN EERSTE / TWEEDE MONTEUR. 

Bij voorkeur een vakman voor wie de moderne motortechniek geen geheimen heeft, maar een automonteur met affiniteit en gevoel voor motoren wordt ook uitgenodigd te reageren. 

Daarnaast willen wij ons team uitbreiden met een 

WERKPLAATS / SERVICE ADVISEUR / AFTERSALES. 

die zich onder meer bezig houdt met het aannemen en plannen van werk of orders aan de balie of telefonisch. 

Wanneer je het prettig vindt om in een klein team te functioneren, goed zelfstandig kan werken, beschikt over voldoende kennis en ervaring en woont in de omgeving van Soesterberg, dan zien we je sollicitatie, voorzien van beknopt cv, met belangstelling tegemoet. Je mag ook even langs komen voor een persoonlijke kennismaking en meer informatie. Alle reacties worden discreet behandeld 

MVM Motoren – MVM Verhuur – V-Strom Center
Postweg 25
3769 BV Soesterberg The Netherlands
tel. +31 (0) 346-286148
www.mvm.nl
Hans@mvm.nl

{snippet YTVideo|blJQ-ZBM0VQ}


Share

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief


Inschrijven

Laatste Nieuws


© Copyright Motorcentraal - Colofon

Altijd op de hoogte blijven van al het motornieuws? Abonneer je op de gratis, 100% spamvrije nieuwsbrief


Inschrijven voor Nieuwsbrief