Dutch TT 2016: volledig programma TT-Festival Assen

Ook dit jaar is het TT-Festival in de binnenstad van Assen met vele tientallen acts weer een fantastische opmaat naar de Dutch TT 2016 op het TT-Circuit. Ondanks dat de MotoGP-races voor het eerst op zondag worden verreden, begint het festival al op woensdag met optredens van diverse band, waaronder Mooi Wark en Van Velzen. Donderdag zijn Marcelino Wunderlich/Ruden Nicolai en Lil'Kleine de hoofdacts. Op vrijdag staan Rondé, De Staat en Partysquad op het podium in de Asser binnenstad, samen met onder andere vele coverbands die AC-DC, UB40, ZZ Top, Kiss en Rammstein zeer dicht benaderen. Zaterdag zijn het John Coffey, Mr Polska, Mental Theo en de Rectum Raiders die de meeste aandacht trekken, maar ook hier weer coverbands voor Bruce Springsteen, Amy Whinehouse, Coldplay en U2. Hieronder vindt u het complete programma. 

WOENSDAG 22 JUNI 

VAART: EUROL ACTION STRIP 
19.00 – 20.00 Eurol Action Strip 
   
PODIUM VAART: VERONICA INT. TRIBUTE STAGE XXL 
20.30 – 21.45 Van Velzen (NL)
21.45 – 22.15 Veronica goes TT
22.15 – 23.15 Toaster (NL)
23.15 – 23.45 Veronica goes TT
23.45 – 01.00 Moonshark (NL)
   
PODIUM KOOPMANSPLEIN: MAIN STAGE
20.00 – 20.30 DJ Pole Position and the Harley Angels
20.30 – 21.30 Doe Normaal joh
21.30 – 22.15 DJ Pole Position and the Harley Angels
22.15 – 23.00 Mooi Wark
23.00 – 23.30 DJ Pole Position and the Harley Angels with lasershow!
23.30 – 00.30 Mooi Wark
00.30 – 01.00 DJ Pole Position and the Harley Angels
   
PODIUM HOTEL DE JONGE: HOOGHOUDT PODIUM
20.00 – 01.00 Hooked on Red
   
PODIUM MARKT: TT HORECA MARKT PODIUM
16.00 – 20.00 Mississippi Kings
22.00 – 23.00 Roelof Meijeringh & Friends
23.30 – 00.30 Roelof Meijeringh & Friends
00.30 – 01.00 DJ
   

DONDERDAG 23 JUNI 2016

PODIUM VAART: VERONICA INT. TRIBUTE STAGE XXL
20.00 – 21.30 Mick Wilson from 10CC (UK) and the Burning Rubber Band
21.30 – 22.00 Veronica goes TT
22.00 – 23.00 Queen Forever (NL)
23.00 – 23.30 Veronica goes TT
23.30 – 00.15 Queen Forever (NL)
00.15 – 00.45 Veronica goes TT
00.45 – 01.45 AC/DC by Live Wire (UK)
01.45 – 02.15 Veronica goes TT
02.15 – 03.00 AC/DC by Live Wire (UK)
   
PODIUM KOOPMANSPLEIN: MAINSTAGE
20.00 – 20.30 DJ GP and his babes
20.30 – 21.30 Happy Tunes
21.30 – 22.15 DJ GP and his babes
22.15 – 23.45 Memphis Maniacs
23.45 – 00.30 DJ GP and his babes
00.30 – 01.30 Dirty Daddies
01.30 – 02.00 DJ GP and his babes
02.00 – 03.00 Dirty Daddies
   
PODIUM DE BRINK: RADIONL
20.00 – 03.00 RADIONL & TV Oranje Zomertoer
   
PODIUM HOTEL DE JONGE: HOOGHOUDT PODIUM
20.00 – 03.00 Melrose
   
PODIUM DOEVENKAMP: JUPILER STAGE
20.00 – 21.00 Levshen
21.00 – 23.00 DJ Arnoud
23.00 – 00.00 Beatcrookes
00.00 – 00.30 DJ Arnoud
00.30 – 01.00 Lil’ Kleine
01.00 – 01.30 DJ Arnoud
01.30 – 02.30 Manuel & Géza Show
02.30 – 03.00 DJ Arnoud
   
PODIUM JAN FABRICIUSSTRAAT: NOZEM STAGE
20.00 – 21.00 Partychrasher DJ Jeroen Gras
21.00 – 22.00 Papa di Grazzi
22.00 – 22.30 Partychrasher DJ Jeroen Gras
22.30 – 23.15 Marcelino Wunderlich /Ruben Nicolai
23.15 – 23.45 Partychrasher DJ Jeroen Gras
23.45 – 00.45 Papa di Grazzi
00.45 – 01.00 Partychrasher DJ Jeroen Gras
01.00 – 01.30 De Snollebollekes
01.30 – 01.45 Partychrasher DJ Jeroen Gras
01.45 – 02.30 Papa di Grazzi
02.30 – 03.00 Partychrasher DJ Jeroen Gras
   
PODIUM ROLDERSTRAAT: TT TALENT STAGE
20.00 – 20.45 Sterrenwacht
21.30 – 22.15 Loop Alley
23.00 – 23.45 Wolftone
00.30 – 01.15 We Fall Slowly
02.00 – 02.45 Animal Antics
   
WEIERSSTRAAT: ACTION ON WHEELS
20.00 – 01.00 Local Hero’s
  Perfect Freestyle
  Furori
  Raceteams Junior track
  American Spinning Wheels
   
PODIUM KERKPLEIN: HEINEKEN STAGE
20.30 – 22.30 Greyhound Bluesband
22.30 – 00.00 King of the World
00.00 – 02.00 Jim Kahr & The Greyhound Bluesband
   
PODIUM MARKT: TT HORECA MARKT PODIUM
16.00 – 20.00 Mississippi Kings
22.00 – 22.45 Local
23.15 – 00.00 Local
00.30 – 02.00 Local
   

VRIJDAG 24 JUNI 2016

CENTRUM  
19.30 - 20.30 TT Nightride
   
PODIUM VAART: VERONICA INT. TRIBUTE STAGE XXL
20.00 – 21.30 Abba tribute (NL)
21.30 – 22.00 Veronica goes TT
22.00 – 23.30 UB40 by Johnny2bad (UK)
23.30 – 00.00 Veronica goes TT
00.00 – 01.30 ZZ top by ZZ Tops (UK)
01.30 – 02.00 Veronica goes TT
02.00 – 03.30 Rammstein by Feurenengel (GER)
03.30 – 04.00 Veronica goes TT
   
PODIUM KOOPMANSPLEIN: MAINSTAGE
20.00 – 20.30 DJ Mansion and his Playmates
20.30 – 21.30 Kobus en de Rokkers
21.30 – 22.00 DJ Mansion and his Playmates
22.00 – 23.30 Great Pianos XXL
23.30 – 00.00 DJ Mansion and his Playmates
01.00 – 01.30 Stonegood
01.30 – 02.00 DJ Mansion and his Playmates
02.00 – 04.00 Wir sind Spitze
   
PODIUM DE BRINK: RADIONL
20.00 – 04.00 RADIONL & TV Oranje Zomertoer
   
TERRAS HOTEL DE JONGE (BRINKSTRAAT)
16.00 – 20.00 Toosst
   
PODIUM DOEVENKAMP: JUPILER STAGE
20.00 – 21.00 4TheFuture
21.00 – 22.00 DJ Arnoud
22.00 – 23.00  Moombahteam
23.00 – 23.45 DJ Arnoud
23.45 – 00.45 Giocatori
00.45 – 01.30 Aryan Parsa
01.30 – 02.30 Partysquad
02.30 – 02.45 DJ Arnoud
02.45 – 04.00 DirtCaps
   
PODIUM JAN FABRICIUSSTRAAT: NOZEM STAGE
19.30 – 20.00 Partycrasher
20.00 – 20.45 Orange Skyline
20.45 – 21.15 Partycrasher
21.15 – 22.00 Jick Munro
22.00 – 22.30 Partycrasher
22.30 – 23.30 The Brahms
23.30 – 24.00 Partycrasher
24.00 – 01.00 De Staat
01.00 – 01.30 Partycrasher
01.30 – 02.30 Rondé
02.30 – 03.00 Partycrasher
03.00 – 04.00 Playground Zer0
   
PODIUM ROLDERSTRAAT: TT TALENT STAGE
20.00 – 20.45 Toycar Taxi
21.30 – 22.15 The Sensational Second Cousins
23.00 – 23.45 Bokser
00.30 – 01.15 RAW Legends of Rock
02.00 – 02.45 Haas
   
WEIERSSTRAAT: ACTION ON WHEELS
20.00 – 02.00 Stuntteam Daring Dantes
   
OOSTERSINGEL: DEUTSCHE TREFF
21.30 – 22.15 Gipfelpower
22.15 – 23.45 Die Supertolle Schlager Schwestern
23.45 – 00.15 Dennie Christian
00.15 – 01.30 Tiroler Partyband Solidair
01.30 – 02.00 Dieter Koblenz
02.00 – 02.45 DJ Timmie Tirol
   
PODIUM KERKPLEIN: HEINEKEN STAGE
21.00 – 23.00 The Hoochies
23.00 – 00.45 Kiss Lickss
00.45 – 03.00 ACinDC
03.00 – 04.00 DJ
   
PODIUM MARKT: TT HORECA MARKT PODIUM
16.00 – 20.00 Mississippi Kings
22.00 – 23.00 The Side Kicks
23.30 – 00.15 Bombitas XL
00.45 – 01.30 Bombitas XL
02.00 – 03.00 The Side Kicks
   

ZATERDAG 25 JUNI 2016

PODIUM VAART: VERONICA INT. TRIBUTE STAGE XXL
20.00 – 22.00 Bruce Springsteen by The Bruceband (UK)
22.00 – 22.30 Veronica goes TT
22.30 – 23.30 Viva la Coldplay (UK)
23.30 – 00.00 Veronica goes TT
00.00 – 01.30 Amy Winehouse by The Winehouse show (IT)
01.30 – 02.00 Veronica goes TT
02.00 – 03.30 U2 by U2 Zen Garden (IT)
03.30 – 04.00 Veronica goes TT
   
PODIUM KOOPMANSPLEIN: MAINSTAGE
20:00 – 20.30 DJ Re-load and his Saxy Partygirls
20.30 – 21.30 Dolly en zien tarrels
21.30 – 22.00 DJ Re-load and his Saxy Partygirls
22.00 – 23.30 Live on Tour
23.30 – 00.00 DJ Re-load and his Saxy Partygirls
00.00 – 01.30 Hollands Verdriet
01.30 – 02.00 DJ Re-load and his Saxy Partygirls
02.00 – 03.30 Fragment
03.30 – 04.00 DJ Re-load and his Saxy Partygirls
   
PODIUM DE BRINK: RADIONL
20.00 – 04.00 RADIONL & TV Oranje Zomertoer
   
TERRAS HOTEL DE JONGE (BRINKSTRAAT)
16.00 – 20.00 Toosst XL
   
PODIUM DOEVENKAMP: JUPILER STAGE
20.00 – 21.00 Steve Granero
21.00 – 21.30 DJ Arnoud
21.30 – 22.30 Maycelli
22.30 – 23.15 DJ Arnoud
23.25 – 00.15 Dansado & De Feestneger
00.15 – 00.30 DJ Arnoud
00.30 – 01.30 Vato Gonzalez & MC Tjen
01.30 – 02.00 Mr. Polska
02.00 – 02.30 DJ Arnoud
02.30 – 03.30 Mental Theo
03.30 – 04.00 DJ Arnoud
   
PODIUM JAN FABRICIUSSTRAAT: NOZEMSTAGE
20.00 – 20.45 Partycrasher
20.45 – 21.30 Blackbriar
21.30 – 22.00 Partycrasher
22.00 – 23.00 Steenkoud
23.00 – 23.30 Partycrasher
23.30 – 00.30 Navorone
00.30 – 01.00 Partycrasher
01.00 – 02.00 John Coffey
02.00 – 02.30 Partycrasher
02.30 – 03.30 Rectum Raiders
03.30 – 04.00 Partycrasher
   
PODIUM ROLDERSTRAAT: TT TALENT STAGE
20.00 – 20.30 Nizzle Viddy
20.30 – 21.00 Phonetic
21.00 – 21.30 DJ Roy Lawrence
21.30 – 22.00 Onur Reyez
22.00 – 22.30 LuckyBastard
22.30 – 23.00 Creftik
23.00 – 23.30 DJ Korporaal
23.30 – 00.00 DJO Mauwa
00.00 – 00.30 Ryon K
00.30 – 01.00 Sonic Noise
01.00 – 01.30 Official Akki
01.30 – 02.00 Levshen
02.00 – 02.30 Steve Granero
02.30 – 03.00 DJ Tyris
   
WEIERSSTRAAT: ACTION ON WHEELS
20.00 – 02.00 Monster Energy Stuntshow
   
OOSTERSINGEL: DEUTSCHE TREFF
21.30 – 22.00 DJ Almdudler
22.00 – 23.00 Peter Graus
23.00 – 00.20 Palemiger Spatzen
00.20 – 00.50 Claudia Ansel
00.50 – 03.10 Palemiger Spatzen
   
PODIUM KERKPLEIN: HEINEKEN STAGE
20.30 – 03.00 De Rooie Jager Roodshow XL powered by Nozem
20.30 – 21.30 MC Johan en VJ Egmar
21.30 – 22.00 Sensational Second Cousins
22.00 – 23.00 MC Johan en VJ Egmar Spelshow
23.00 – 23.30 Magic Dick Power
23.30 – 00.00 MC Johan en VJ Egmar
00.00 – 00.30 Lucas en Gea
00.30 – 01.00 MC Johan en VJ Egmar
01.00 – 01.30 Cheap Thrills
01.30 – 03.00 MC Johan en VJ Egmar
   
PODIUM MARKT: TT HORECA MARKT PODIUM
16.00 – 20.00 Mississippi Kings
22.00 – 22.45 View for a day
23.15 – 00.00 View for a day
00.30 – 01.30 Happy Hippies
02.00 – 03.00 Happy Hippies

Link: u kunt het programma hier downloaden (PDF)


Share

Laatste Nieuws


© Copyright Motorcentraal

Schakel javascript in om dit formulier in te dienen